Bianchi od ponad wieku tworzy kulturę i historię kolarstwa, a dla kolarzy liczą się emocje, jakie wywołuje logo na ramie. Świadomość potęgi tradycji jest jak espresso przed wyruszeniem na Stelvio. Bianchi jednak to nie zramolałe wełniane koszulki, tylko marka, która odważnie stosuje innowacyjne technologie.

Najstarsza firma rowerowa na świecie, o ponad 130-letniej tradycji, od kilku sezonów wprowadza innowacyjny materiał Countervail o wysokiej elastyczności do swoich rowerów.

Bianchi powstało w 1885 roku i może się poszczycić najdłuższą tradycją budowania rowerów sięgającą 130 lat. Potomkowie Rzymian bardzo dbają o tradycję i są dumni z doświadczenia, na którym budują swoją markę.

Jesteśmy tuż po prezentacji wyścigowego ultra lekkiego modelu marki Bianchi. Specialissima, bo tak nazywa się ten ekskluzywny model posiada wiele elementów podkreślających jej prestiż

Włoska ikona kolarstwa wprowadza na rynek gamę rowerów na 27,5-calowych obręczach dla ukierunkowanej sportowo rzeszy kolarzy.

Bez wątpienia włosi potrafią projektować piękne przedmioty. Bianchi Methanol SL wygląda genialnie, ale ciekawy dobór kolorów, matowy lakier i fikuśne kształty to tylko wrażenia zewnętrzne.


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Trek Madone SLR
Cannondale SystemSix
Wilier Triestina Cento 10 Air
Scott Foil 20 czy 20 Disc
Specialized Enduro Pro 29
Liv Intrigue Advanced 0
Giant Defy Advanced Pro 0
Canyon Grail CF SL 8.0
Romet Mustang M1