Romet przedstawi po raz pierwszy nowe modele przygotowane na rok 2014 podczas targów we Friedrichshafen, a następnie całą kolekcję w Polsce na Bike Expo w Kielcach.

Na rok 2014 producent zaprezentuje nową jakość całego segmentu kolekcji. Jak co roku będzie to szeroki asortyment rowerów w 5 kategoriach: MTB, Szosa, Trekking/Cross, City i Junior. Na przyszły sezon Romet znaczenie rozbudował serię rowerów MTB. Są w niej rowery na kołach 26”, 27,5”, 29”. Trzonem tej kategorii są rowery wyczynowo- sportowe. Odbiorcy będą mogli wybrać pomiędzy rowerami na ramach carbonowych, z pełnym zawieszeniem czy też aluminiowych. Romet Mtb na 2014 to również 8 modeli z serii Jolene for women. Wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania Romet ma zamiar wejść w pułap czołowych, zagranicznych marek oferując swoim odbiorcom konkurencyjne i jakościowe rowery.

W segmencie rowerów na 26” pojawia się sportowa linia R-line. W modelach na kole 29” Romet przygotował linię kilku modeli - od popularnych do sportowych. Po raz pierwszy w Kolekcji Rometu na 2014 zobaczymy rowery na 27,5 i tu będzie w czym wybierać.

Romet jak zawsze łączy w swej kolekcji dobrą jakość, atrakcyjną stylistykę rowerów ale i przede wszystkim rozsądne ceny. Prezentowany na zdjęciu model Rambler FS 29 to jedna z największych nowości. Dzięki zastosowaniu poszerzanej główki sterowej i sztywnych osi uzyskano maksymalną sztywność całej konstrukcji, co odgrywa kluczową rolę podczas jazdy.

Dodano: 2013-08-08

Autor: Źródło: Romet

Tagi: Romet, 2014

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Nowości 2019

Raport z Pucharu Świata XC

Specialized Stumpjumper Expert 29
NS Bikes Snabb 29 Plus 2
Marin Rift Zone 1 29
Trek Full Stache 8
Cannondale Synapse Carbon Disc Red eTap