Orbea zaprezentowała nową odsłonę swojej maszyny przeznaczonej do triathlonu i jazdy na czas.


Ordu w języku Basków oznacza „moment”. To idealna nazwa dla roweru stworzonego po to, by chwytać każdy wysiłek włożony w trening i zmieniać go w teraźniejszość, w cel Twojego życia. W czas kiedy dajesz z siebie tyle, że nawet nie pamiętasz minut spędzonych na szosie. Kiedy tętno, moc i dobór biegów całkowicie znikają z Twojej świadomości i jesteś tylko Ty i Twój rower. Wszyscy znamy takie momenty – najcenniejsze chwile kiedy w jakiś sposób przekraczasz swoje możliwości i podejmujesz największy wysiłek. Wszystko ma swoje miejsce, a teraz jest właśnie Twój najlepszy czas.


WSZYSTKO NA TEMAT SZYBKOŚCI
Ordu to najbardziej znany rower triathlonowy bijący rekordy i jesteśmy pewni, po czasie spędzonym w tunelu aerodynamicznym, że nowy Ordu wygra nie jedne zawody Ironman. Jednak na wypadek, jeśli 180km na odcinku rowerowym to nie Twoja bajka, a biegasz jedynie gdy ktoś Cię goni, nowe Ordu zostało starannie ukształtowane w zgodzie z przepisami UCI, tak aby zawodnicy szosowi mogli wykorzystać wydajność Ordu bez żadnych kompromisów.


BUDOWANIE DZIEDZICTWA


2007

Przez ostatnią dekadę Ordu stanowił najbardziej dominujący model w profesjonalnym kolarstwie. Wielokrotnie stawał na szczycie podium podczas prawie każdego ważnego wyścigu na świecie, wygrywając wiele mistrzostw świata i ustanawiając rekordy, które obowiązują do dnia dzisiejszego.


DLA KOGO NOWE Ordu?
Nowe model to rower dla poważnego triathlonisty, który chciałby zamienić swój obecny model na coś szybszego, lżejszego i bardziej specyficznego. Ordu to także wybór elity i profesjonalnych kolarzy szosowych, którzy potrzebują zgodnego z UCI roweru czasowego. Ordu to platforma wyścigowa Teamu COFIDIS i zawodników Orbea/Orca.


Dodano: 2015-07-14

Autor: Źródło: Pol-Sport

Tagi: Orbea, triathlon, 2016

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Sprzęt 2019

Przedwyścigowe dylematy sprzętowe

Singletrails Lechnica

Malta – Krawędzią klifu