Cel? Zawojować na nim olimpiadę w Tokio

Dziś wielki dzień, związany z oficjalną premierą nowego roweru KROSSA. Model Earth, rower górski z pełnym zawieszeniem, zadebiutuje na trasie w niedzielę, 29 kwietnia, podczas międzynarodowych zawodów MTB Bundesligi w Heubach.


Jego możliwości przetestuje w warunkach bojowych Jolanda Neff z Kross Racing Team. Zawodnicy tej drużyny dostali już szansę sprawdzać możliwości prototypowej wersji i wrażenia były niezwykle obiecujące. Teraz będą mieli okazję ujarzmiać tę karbonową „bestię” do zadań specjalnych podczas reszty sezonu 2018. Na pewno zapewni im solidną dawkę dodatkowej energii.

To wprawki przed Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w 2020 r. KROSS Earth, wyposażony w niezawodne przerzutki Shimano XTR, zaprojektowano z myślą o podium dla zawodników KRT w Tokio. Plany są więc ambitne, ale zupełnie realne.

Zaprezentowano dzisiaj rower utrzymany w zwracającej uwagę, ale stonowanej czarno-biało-złotej kolorystyce. O taką wyraźnie poprosiła sama Neff. Stanowi jednak tylko pierwszą propozycję i jego finalne malowanie będziemy mogli podziwiać jesienią tego roku. Do tego czasu na pewno jeszcze nieraz usłyszymy o nowym dziecku KROSSA.

Dodano: 2018-04-29

Autor: informacja prasowa

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920