Na początku sezonu miała miejsce głośna medialnie premiera całkiem niemedialnej części rowerowej – niemiecki producent przedstawił cztery nowe mieszanki gumy o nazwie Addix, a paczka owinięta taśmą izolacyjną w czterech kolorach wylądowała na moim biurku.

Cały tekst znajdziecie w bikeBoard 9/2017 (gdzie kupić). Możesz też kupić e-wydanie


Poniżej znajdziecie film prezentujący działanie poszczególnych mieszanek Addix.Na filmie widać różnice we właściwościach czterech nowych mieszanek gum o nazwie ADDIX. Piłeczka po lewej stronie została wykonana z mieszanki o nazwie Speed i oferuje niskie opory toczenia. Stosowana jest w oponach do XC takich jak Rocket Ron, Racing Ralph, Thunder Burt i Furious Fred. Druga od lewej to mieszanka Speedgrip, Jest bardzo uniwersalna i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i przyczepnością. Stosowana jest w większości modeli opon marki Schwalbe. Ostatnie dwie to kolejno mieszanki Soft i Ultra Soft. Są bardzo miękkie i świetnie dopasowują się do podłożą. Stosowane są modelach do enduro i DH.

Dodano: 2017-09-08

Autor: Tekst: Kuba Chryczyk

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920