Regularny przegląd amortyzatorów i wymiana zużytych części to gwarancja ich niezawodnej pracy. Niestety, wiąże się to z dodatkowymi koszami, które nie są małe. Rock Shox postanowił częściowo ułatwić swoim klientom kwestie serwisu.

Do każdego zakupionego amortyzatora lub dampera tej marki, dołączany będzie zestaw darmowych uszczelek. Jednorazowy zakup takiego kompletu to wydatek przekraczający 100 zł. Z pewnością takie rozwiązanie okaże się dla wielu osób kuszące.

Warto jednak nadmienić, że przez okres objęty gwarancją nie wolno dokonywać samodzielnych przeglądów amortyzatora. W celu wymiany uszczelek należy udać się do renomowanego serwisu Rock Shox. Tam czeka nas spory wydatek. Serwisant może zalecić wymianę oleju i kompleksowy serwis, a to koszt 130-150 zł. Producent sam stwierdza, że jeśli „komplet uszczelek jest darmowy, to czas serwisanta już nie koniecznie”. Trudno to kwestionować, jednak dbając o dobro klienta warto również zapewnić mu dogodne warunki wymiany owych uszczelek.

Dampery objęte tą promocją: Ario, Monarch, Monarch Plus, Vivid Air.

Amortyzatory: Recon Silver, Recon Gold, Reba, SID, Revelation, Sektor, Domain, Domain Dual Crown, Lyrik, Totem, Argyle, Boxxer.

Dodano: 2012-01-09

Autor: bikeBoard (JŚ)

Tagi: amortyzacja, Rock Shox

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920