W latach pięćdziesiątych wiele zwycięstw, na torach rozsianych po całym świecie odniesiono na rowerach szosowych EDELROSE tradycyjnej marki z Bocholt. Przez ten czas EDELROSE opuścił omnium i przykuwa uwagę w miastach kolekcją stylowych modeli. Po produkowanym przed laty
EDELROSE fixie oraz komfortowym EDELROSE CityMax, ROSE Bikes wprowadza swój pierwszy model miejski EDELROSE METREA – rower zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą dotrzeć do celu szybko i stylowo.  

Nowy EDELROSE wyposażony jest w luksusową grupę Shimano Metrea Urban Sports przeznaczoną specjalnie do jazdy w mieście. W ten sposób ta retro wyścigówka łączy najwyższej klasy technologię z nutką nostalgii. Czasy, w których miejski rowerzysta musiał przerabiać swoją kolarzówkę w rower miejski minęły bezpowrotnie. EDELROSE METREA zmniejsza dystans między rasowoą kolarzówką i komfortowym rowerem miejskim – bez żadnych kompromisów! 


Nowa grupa Metrea robi wrażenie znakomitym wykończeniem jak również precyzyjną zmianą biegów, z której słynie Shimano. Pozwala to na dynamiczną jazdę także w miejskich korkach. Ponadto hamulce hydrauliczne w standardzie FlatMount zapewniają świetną modulację podczas hamowania. Koła na 50 mm stożkach uzupełniają nowoczesnych wygląd wraz 11-biegową grupą.
Ponadto kierownica „bycze rogi” w rowerze EDELROSE METREA idealnie pasuje do miejskiej jazdy: dopasowany model PRO H bar daje miejskim rowerzystom wyjątkową zwrotność prowadzenia i jest zarazem hołdem dla kolarstwa torowego. Ponadto manetki Dual-Control do zmiany biegów i hamowania pozwalają na przyjęcie wydajnej, aerodynamicznej pozycji podczas jazdy. Dźwignie hamulców i zmiany biegów są łatwo dostępne pozwalając na szybką reakcję.


Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Dodano: 2017-06-06

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920