Obecnie, na kierownicach rowerów może panować niemały chaos. Manetki zmiany biegów, manetka do sztycy teleskopowej, blokada skoku. TwistLoc to krok w kierunku uproszczenia.

Manetka obrotowa z przyciskiem zwalniającym do blokowania zarówno przodu, tyłu jak i całego zawieszenia jednym ruchem ręki. Jest kompatybilna z widelcami, do których pasuje dotychczasowa manetka OneLoc.


Wyścigowy SID otrzymał w wersji RLC i RL nową opcję skoku 120 mm do kół 29” - w sam raz do XC bez napinki, górskich maratonów i BC Bike Race. Jak ktoś ma wciąż problem z ustawieniem widelca Rock Shox przygotował apkę Trailhead na smartfona. Dla widelców od 2018 roku wzwyż określamy model, podajemy swoje parametry i otrzymujemy wyjściowe wartości ciśnienia i ilość klików pokręteł. Dodatkowo, z poziomu aplikacji mamy szybki dostęp do instrukcji, listy części serwisowych oraz innych treści związanych z amortyzatorem. Na razie możliwości wydają się małe, ale wraz z kolejnymi aktualizacjami funkcjonalność apki powinna się poprawiać.


Dodano: 2018-04-11

Autor: Tekst: RC

Tagi: amortyzacja, Rock Shox

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.