Rowerowa marka DEMA została wyróżniona nagrodą Superbrands Award i w ten sposób znalazła swoje miejsce pomiędzy najsilniejszymi markami na rynku słowackim.

Na podstawie decyzji jury RADY MAREK (BRAND COUNSIL), złożonej z ekspertów dziedzinie marketingu, mediów, komunikacji i biznesu oraz preferencji słowackich klientów detalicznych, słowacka marka DEMA uzyskała tytuł Slovak Superbrands Award 2014. Tytuł jest potwierdzeniem pozytywnych opinii na jej temat i silnej świadomości marki.

Rowerowa marka DEMA należąca do spółki DEMA Senica a.s. dzięki prestiżowej nagrodzie Superbrands Award 2014 znalazła się w gronie elitarnych marek, które mogą służyć jako przykład pomyślnego rozwoju i dynamicznego budowania wizerunku marki.

„Zwycięstwo w projekcie Superbrands i oficjalne sklasyfikowanie między najlepszymi markami na rynku słowackim, nie tylko szalenie nas cieszy, ale jest dla nas olbrzymią zachętą i motywacją do pracy na kolejne okresy czasu. Doceniamy, że tak jak Jury, tak nasi klienci dostrzegają pozytywnie postęp marki DEMA, jej pozycję na rynku i kroki w zakresie rozwoju tworzonych rowerów. Jest to dla nas bardzo cenna opinia. Wierzymy, że ta nagroda jest dla naszych klientów i partnerów potwierdzeniem jakości naszych produktów i zachętą przy codziennym podejmowaniu kolejnych trudnych decyzji”, mówi Ján Kubíček Prezes Zarządu spółki DEMA Senica a.s.

Program Superbrands został stworzony ponad piętnaście lat temu w Wielkiej Brytanii. Specjaliści od marketingu i komunikacji postawili sobie dwa cele: nagrodzić i pokazać najsilniejsze marki oraz zaprezentować je rynkowym graczom, którzy chcą się uczyć i rozwijać, zaprezentować marki godne naśladowania. Od tego czasu program zyskał uznanie na całym świecie, a obecnie nagrody Superbrands Award są uznawane jako specjalne wyróżnienie w 90 krajach na pięciu kontynentach. Komisja Rady Marek (Brand Council) ma podczas przyznawania nagród kluczową rolę, ponieważ jej członkami mogą się stać tylko wieloletni, szanowani eksperci.
Superbrands jest najszerzej uznawanym na całym świecie programem oceniania marek, a wyróżnienia uzyskują marki, które osiągnęły w swojej branży doskonałą reputację.
Więcej informacji na temat nagród Superbrands dostępnych na www.slovaksuperbrands.com

Dodano: 2014-07-07

Autor: Źródło: Dema

Tagi: Dema

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

  • Sportful Dolomiti Race
  • Rajdy dla Frajdy 2018
  • Jazda na rowerze a smog
  • Jak przygotować rower do sezonu zimowego?
  • Sygnalizacja w garści