Dziewczyny niezorientowane na ściganie i rywalizację panicznie boją się dopasowanych, ściśle przylegających do ciała ciuchów rowerowych. Obawiają się, że takie ubrania podkreślą wszystkie niedoskonałości ich figury. Jeśli myślisz, że teraz nastąpi psychologiczny wywód o tym, żeby akceptować siebie taką jaką jesteś, to cię zaskoczę.

Napiszę co innego – szukaj ciuchów dopasowanych do swojej sylwetki. Takich, w których będziesz czuła się komfortowo, bo przecież to jest najważniejsze podczas jazdy rowerem. Takich, które ukryją to co powinny, a wyeksponują to, co w sobie lubimy najbardziej. Zawsze przymierzaj kilka rozmiarów – obszerna koszulka, która tylko z pozoru zamaskuje wałeczki na brzuchu, może wizualnie dodać całej sylwetce parę zbędnych kilogramów, a tego przecież nie chcemy! Z kolei zbyt ciasne spodenki z wąskim wykończeniem nogawek sprawią, że nasze uda zamienią się w baleron.

Nie zniechęcaj się jeśli jakiś ciuch źle na tobie leży – nie każdy krój pasuje każdej z nas. Na szczęście producenci oferują szeroką gamę modeli, wśród których każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Koszulka: Bontrager Anara, spodenki: Bontrager Sonic, www.trekbikes.com


Koszulka POC Fondo Light, spodenki POC Multi http://pmproshop.pl

Rose Chase, www.rosebikes.de


Koszulka Odlo Ride, spodenki Odlo Flash X, www.odlo.pl

Brubeck, www.brubeck.pl

Northwave Logo, www.bikershop.pl

B'TWIN 900, www.decathlon.pl


Deputy Sheriff Bella Italia, www.rosebikes.de

Więcej inspiracji znajdziecie w bikeBoard 5/2017 (gdzie kupić). Możesz też kupić e-wydanie

Dodano: 2017-05-17

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920