Firma Thule zaprezentowała nową serię Thule Chariot - wielofunkcyjnych przyczepek sportowych, idealnych dla aktywnych rodzin. Dzięki nowym modelom rodzice wraz z dziećmi mogą cieszyć się 4 różnymi aktywnościami przez 4 pory roku – wykorzystując do tego 1 przyczepkę.


Thule Chariot pozwala rodzinom na pozostanie aktywnymi przez cały rok, niezależnie od pogody i tego, jakie formy spędzania czasu na świeżym powietrzu preferują – może to być jazda na rowerze, spacery, bieganie lub jazda na nartach. Firma Thule zaprezentowała właśnie nową generację Thule Chariot, w skład której weszły cztery zupełnie nowe modele wielofunkcyjnych przyczepek sportowych, umożliwiające rodzicom włączanie dzieci do swoich aktywności sportowych: Thule Chariot Sport, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Lite oraz Thule Chariot Cab.
Thule Chariot Sport to model zaprojektowany z myślą o najwyższych parametrach w każdym aspekcie, od łatwości użytkowania, przez cały zestaw przydatnych funkcji dodatkowych, aż po bezpieczeństwo i wytrwałość. To doskonale zaprojektowany partner treningowy dla osób, które chcą pozostać aktywne przez cały rok i które chcą spędzać czas z dzieckiem na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy w planach jest bieganie, jazda na rowerze, spacerowanie czy wyprawy na nartach biegowych – Thule Chariot Sport z pewnością zaskoczy użytkownika swoimi możliwościami.


Wybierając ten model nabywca może mieć pewność, że korzysta z produktu, który został wszechstronnie i rygorystycznie przetestowany i spełnia – lub przewyższa – wymagania wszelkich globalnych standardów.


Thule Chariot Cross daje rodzicom możliwość włączenia dzieci w praktycznie każdą outdoorową przygodę – model ten zaprojektowano z myślą o osobach, poszukujących wszechstronnej, trwałej i stylowej przyczepki sportowej, które chcą spędzać czas na świeżym powietrzu przez cały rok. Bieganie, jazda na rowerze, spacerowanie czy wyprawy na nartach biegowych – w każdej z tych dziedzin Thule Chariot Cross jest doskonałym sposobem na włączenie dzieci do aktywności i dzielenie się z nimi sportową pasją. Rygorystyczne testy jakości Thule gwarantują, że przyczepka sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i zapewni bezpieczeństwo dziecku oraz rodzicowi.


Thule Chariot Lite to lekki, łatwy w codziennym użytkowaniu wózek spacerowy o sportowym zacięciu – a jednocześnie wielofunkcyjna przyczepka sportowa, pozwalająca na uprawianie z dzieckiem wielu aktywności na świeżym powietrzu. Dosłownie jednym ruchem klasyczny wózek spacerowy możemy przeobrazić w wózek biegowy, przyczepkę rowerową czy przyczepką do holowania na nartach.


Wyprawy do i z przedszkola. Do sklepu i z powrotem. Do parku, na plac zabaw... gdziekolwiek. Thule Chariot Cab to idealny codzienny środek transportu dla rodzin przemieszczających się po mieście i poza nim. Dzięki trwałej konstrukcji z powodzeniem sprawdzi się podczas codziennej eksploatacji oraz w zmieniających się warunkach atmosferycznych. W celu zwiększenia odporności w modelu Thule Chariot Cab zastosowano wzmocnioną plastikową podłogę oraz wygodny stopień, ułatwiający dziecku wsiadanie do przyczepki. Podczas podróży o komfort dziecka (oraz rodzica) dba regulowane zawieszenie, gwarantujące gładką, wygodną jazdę. Thule Chariot Cab to wszechstronna przyczepka rowerowa, którą szybko można przekształcić w wózek, a dodanie zestawu do biegania lub do jazdy na biegówkach dodatkowo zwiększa jej niemałe możliwości.

Dodano: 2016-09-15

Autor: Źródło: Thule

Tagi: Thule, przyczepka

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920