Po dwóch latach ciężkiej pracy i hektolitrów kawy, firma 7ANNA przedstawia RONDO – markę newschool'owych rowerów szosowych. Przeczytajcie, co mówią twórcy:

Całe nasze życie kręci się wokół dwóch kół. Ścigamy się każdego sezonu i dojeżdżamy do pracy na rowerach. Przejeżdżamy dziesiątki tysięcy kilometrów szosą i terenem każdego roku, ale wciąż nie jesteśmy zawodowymi kolarzami. Podziwiamy dziedzictwo wielkich tour’ów, ale nie potrafimy dziś określić, który zawodnik jest w jakiej drużynie. Zwyczajnie nie mamy na to czasu, ponieważ za dużo spędzamy na jeździe na rowerach i tworzeniu ich.


Wśród twórców Rondo, są osoby odpowiedzialne za powstanie marki NS Bikes, jednej z najbardziej charakterystycznych marek kolarstwa górskiego, jak również klasycznych i stylowych rowerów miejskich Creme Cycles, sprzedawanych na całym świecie. Z ponad 15- letnim doświadczeniem tworzenia rowerów, wiemy że to najwyższa pora zmaterializować naszą pasję i wejść w świat rowerów racingowych.


Wierzymy, że mniej znaczy więcej, że funkcjonalność jest ponad tradycją i że zasady są po to, żeby je łamać. Podjęliśmy wielkie wyzwanie aby stworzyć rowery, które będą odpowiadały riderom wszystkich dyscyplin rowerowych. Z naszymi korzeniami, mocno osadzonymi w świecie kolarstwa górskiego, wzięliśmy rower szosowy, oderwaliśmy od niego konwencjonalne rozwiązania, dodaliśmy nowe funkcjonalności i tak powstał w 100% w pełni funkcjonalny newschool'owy rower szosowy, gotowy na wszystkie warunki terenowe i pogodowe. Oprócz użycia wysokiej technologii, przyłożyliśmy też rękę, aby cała kolekcja wyglądała obłędnie na tle innych marek.


Poznajcie RUTT'a - pierwszego na świecie gravela Vario Geometry. Dzięki unikalnemu widelcowi TwinTip w łatwy i szybki sposób zmienisz geometrię roweru z "race" na "endurance" dostosowując pozycję do swojego stylu jazdy. Ta wyjątkowa funkcjonalność ucina także niekończącą się debatę na temat tego, który model jest czystej krwi gravelem a który został stworzony z myślą o wyścigach cyklocrossowych. RUUT jest tym wszystkim na raz, więc nie filozofuj tylko wsiadaj na rower i jedź!


Poza widelcami TwinTip rowery naszpikowane są masą ciekawych rozwiązań takich jak wielki tire clearance, czyli prześwit pozwalajacy na montaż dużych opon. Bez problemu założysz tu opony od 700c szerokich na 42mm do "grubych" opon 650B o szerokosci 2.2"!!! Rowery zależnie od modelu zbudowane są na ramach carbonowych, stalowych oraz aluminiowych a dostępne będą wczesnym latem 2017 r.


Chcesz wiedzieć więcej? Śledź stronę www.rondo.cc oraz facebook'owego fanpage'a: fb.com/rondo.cc.

Dodano: 2017-03-03

Autor: Źródło: 7 Anna

Tagi: szosa, gravel

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

  • Sportful Dolomiti Race
  • Rajdy dla Frajdy 2018
  • Jazda na rowerze a smog
  • Jak przygotować rower do sezonu zimowego?
  • Sygnalizacja w garści