Jedni potrzebują przemieszczać się z punktu A do B, a inny kojarzą rower z przygodą, górami i chęcią eksploracji. To właśnie dla nich powstał Gain. Szosowy rower ze wspomaganiem, który sprawia, że będziemy cieszyć się każdym przebytym kilometrem bez względu na przewyższenia czy trudności trasy.

Zastosowany silnik w tylnej piaście waży tylko 2,1 kg i ma wystarczającą moc, by z łatwością wspinać się na przełęcze. Zintegrowana bateria o pojemności 250 Wh wystarcza do przejechania nawet 75 km. Wszystko jest bardzo estetycznie wpasowane by nie rzucało się w oczy.Co istotne, kompletny rower jest bardzo lekki, w zależności od wyposażenia waży ok 11,5 kg. Po zainstalowaniu specjalnej aplikacji na telefon możemy obserwować stan naładowania baterii oraz śledzić mnóstwo funkcji rowerowych.


Gain jest uniwersalną maszyną. Dostępny będzie w klasycznej wersji szosowej, z hamulcami tarczowymi i trzema wersjami wyposażenia oraz opcji All Road, w której można zamontować opony o szerokości 40C i jeździć po szutrze. Ceny zaczynają się od 1 999 EUR i kończą na 3 399 EUR.

Dystrybucja w Polsce: http://roweryorbea.pl

Dodano: 2018-07-06

Autor: Zdjęcia: Orbea

Tagi: Orbea, 2019

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

  • Sportful Dolomiti Race
  • Rajdy dla Frajdy 2018
  • Jazda na rowerze a smog
  • Jak przygotować rower do sezonu zimowego?
  • Sygnalizacja w garści