Nowy Pivot Trail 429 zachowuje wszechstronność swojego poprzednika - popularnego modelu Mach 429 Trail - i oferuje jeszcze wyższą stabilność i kontrolę w terenie, dzięki innowacyjnej konstrukcji ramy i progresywnej geometrii.


Pivot wprowadza kolejną generację roweru szlakowego - Trail 429. Podobnie jak jego poprzednik Mach 429, jest to rower, który oferuje światowej klasy transfer mocy, przyspieszenie i zwrotność. Geometria Trail 429 zmieniła się: ogon jest krótszy, zasięg dłuższy, kąt główki jest mniejszy, a kąt podsiodłowy bardziej stromy.


Rama ma również wiele takich samych elementów wpływających na sztywność i zwiększających wytrzymałość, które można znaleźć w modelach Pivota o dłuższym skoku, w tym tylny trójkąt prowadzony dwoma krzywkami, miejscem na piastę Super Boost Plus i szerokimi krzywkami oraz solidnie zabudowanymi łożyskami. Rower ma 120 milimetrów skoku z tyłu dzięki zawieszaniu Dw-link ™, w połączeniu z widelcem Fox 34 o skoku 130 milimetrów. Trail 429 jest dostępny w wersjach z kołami 29” i 27,5+.

 "Wszechstronność sprawiła, że ​​oryginalny model Mach 429 Trail stał się naszym najpopularniejszym rowerem" - mówi CEO Pivota- Chris Cocalis. "Naszym celem było utrzymanie tego niesamowitego zasięgu przy jednoczesnej poprawie zdolności zjazdowych roweru. Ludzie jeżdżą coraz mocniej i mocniej na rowerach szlakowych. Trail 429 trafia w punkt "

Dodano: 2018-05-18

Autor: informacja prasowa

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920