Thule prezentuje odświeżoną wersję torby sportowej

Wprowadzana na rynek w lecie 2016 r. torba Thule Chasm różni się do poprzedniego modelu zastosowaniem nowocześniejszych materiałów, rozbudowanym systemem pasków oraz wprowadzeniem nowych, jaskrawych wersji kolorystycznych.

Nowe torby z serii Thule Chasm są idealnym rozwiązaniem na każdą podróż – zarówno krótką wycieczkę, jak i długą wyprawę. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne materiałów i wyposażono w zestaw kluczowych dla komfortu użytkownika funkcji, m.in. szerokie, ułatwiające dostęp do wnętrza otwarcie, dostęp z boku oraz demontowalne, wyściełane paski. Wszystko to pozwala na komfortowe podróżowanie i zabranie ze sobą wszystkiego, co może być podczas podróży potrzebne.

Torba Thule Chasm dostępna jest w czterech wersjach, różniących się pojemnością – do wyboru są warianty 40 l (Small), 70 l (Medium), 90 l (Large) oraz 130 l (XL).

Torba Chasm zapewnia użytownikom pełną swobodę i kilka wariantów wykorzystania – można ją nosić klasycznie, na ramieniu lub użyć jej w charakterze wygodnego plecaka. Miękko wyściełane paski wyposażono w udoskonalone zatrzaski, pozwalające na ich szybkie odpinanie oraz trwałe zamocowanie gdy pozostają w użytku. Na torbie znalazły się również specjalne paski, umożliwiające dopięcie do niej dodatkowego ekwipunku lub bezpieczne zamocowanie samej torby np. do bagażnika dachowego.

Powiększone, szerokie otwarcie i boczny dostęp do komory głównej sprawiają, że Thule Chasm jest wygodna zarówno podczas pakowania, jak i sięgania po zapakowany bagaż. Zamykana na suwak boczna kieszeń oraz wewnętrzne kieszenie z siatki pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów. Co ważne, torba wykonana jest z wodoodpornego brezentu – co gwarantuje bezpieczeństwo jej zawartości i ułatwia przechowywanie (torbę można wygodnie złożyć).

Kluczowe cechy:
- Torba wykonana jest z trwałego i nieprzemakalnego brezentu, co zapewnia ochronę jej zawartości i łatwe składanie (gdy nie jest używana)
- Wygodny dostęp do wnętrza – dzięki poszerzonemu otwarciu
- Można ją nosić na trzy różne sposoby – jako plecak, torbę na ramię lub klasyczną torbę podróżną (wszystkie paski można schować, gdy nie są używane)
- Zewnętrzne paski ściągające ułatwiają uporządkowanie zawartości i chronią bagaż przed opadnięciem na dno torby gdy jest używana jako plecak
- Wewnętrzne kieszenie z siatki umożliwiają uporządkowanie zawartości
- Drobne przedmioty można wygodnie transportować w zamykanej zewnętrznej kieszeni
- Miękko wyściełane dno chroni zawartość podczas kładzenia torby na ziemi – jego wytrzymałość zwiększono poprzez zastosowanie trwałego materiału nylon 1000D.

Nowa wersja torby Thule Chasm trafi na rynek w sierpniu 2016 r.

Dodano: 2016-07-20

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920