Catlike Olula to nowy profesjonalny kask rowerowy dla wszystkich amatorów kolarstwa, którzy szukają produktu najlepszej jakości, wykonanego w Hiszpanii. Jesteśmy pewni, że kask Catlike Olula spełni wszystkie oczekiwania i sprosta nawet najbardziej wymagającym.


Połączenie najnowszych technologii, projektów i najlepszych właściwości kasku rowerowego to właśnie Catlike Olula. Catlike Olula to kask wyjątkowy i niepowtarzalny.


Po pierwsze kask Catlike Olula posiada wymienny system zapięć. W prosty sposób mocowania-paski kasku można odpiąć, aby umyć lub wymienić na nowe.


Kask Catlike Olula został wyposażony w specjalny system regulacji zapięcia, który pozwala na dopasowanie kasku jednym ruchem. Nowy system regulacji zapięcia w kasku Catlike Olula jest prosty, precyzyjny i szybki.


Wielu kolarzy narzeka na owady, które wpadają poprzez otwory wentylacyjne w kaskach rowerowych. Kask Catlike Olula został wyposażony w specjalną wbudowaną siatkę przeciw owadom, która zapobiega temu problemowi.


Regulacja kasku Catlike Olula jest bardzo precyzyjna dzięki systemowi MPS eVo, który bazuje na czterech punktach dopasowania, co z kolei pozwala zapewnić najlepsze dopasowanie kasku do każdego rodzaju głowy. Specjalne pokrętło umieszczone z tyłu kasku pozwala na idealne dopasowanie co do milimetra. Można dodać lub usunąć dodatkowe gąbeczki, w zależności od kształtu głowy i żądanego dopasowania.


Antybakteryjne wkładki w kasku Catlike Olula, wykonane w technologii Thermy-tex zapobiegają rozwojowi i namnażaniu bakterii, pleśni czy roztoczy i jednocześnie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Antybakteryjne wkładki błyskawicznie absorbują pot i w 100% przepuszczają powietrze. Można je także prać w teperaturze 30 º C.


ROZMIARY I WAGI KASKÓW CATLIKE OLULA
SM: 220G -> 54-56CM
MD: 234G -> 57-59CM
LG: 264GR -> 60-62CM
CENA: 649,90 ZŁ


Dodano: 2016-03-18

Autor: Źródło: Catlike Polska

Tagi: kaski, catlike

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

Sprzęt 2019

Przedwyścigowe dylematy sprzętowe

Singletrails Lechnica

Malta – Krawędzią klifu