Strict Standards: Accessing static property Biblioteka::$isScaled as non static in /home/bikeboard/domains/bikeboard.pl/public_html/classes/Biblioteka.php on line 243
Wyniki wyszukiwania - Artykuly2 - bikeBoard - Magazyn rowerowy

Altrient - wiodąca na świecie marka liposomalnych suplementów diety od tego roku i na kolejne dwa lata, podjęła współpracę partnerską z wydarzeniem IROMAN® Lanzarote2019 Innowacyjne żelowe formuły Altrient® po raz pierwszy pojawiły się w klubie La Santa, w strefie wystawców podczas tego wydarzenia i spotkały się z nie zwykłym zainteresowaniem uczestników wyścigu.

Zapadła decyzja: jedziemy na Super League Triathlon w Poznaniu! Ciekawi jak wygląda ta duża, trzydniowa impreza. Z bogatej oferty dystansów Marek i Benek chcieli spróbować czegoś nowego, czyli zmierzyć się z pięcioma zmianami na dystansie Enduro w sobotę, oraz na 1/8 w niedziele, ja zaplanowałem atak na „życiówkę” na 1/2 IM. Do wyboru były też 1/4 IM (w tym sztafety) oraz Enduro super sprint.

Poznań - miasto, w którym w 1984 roku odbyły się pierwsze w Polsce zawody w triathlonie, już w ten weekend ponownie stanie się gospodarzem jednej z największych imprez sportowych w tej dyscyplinie. 28-30 czerwca odbędzie się Super League Triathlon Poznań. Jego sercem będą tereny poznańskiej Malty.

Pierwsze i jedyne w Polsce czasopismo w całości poświęcone rowerom ze wspomaganiem elektrycznym już jest dostępne w sprzedaży.

Fani fińskich zegarków marki Polar po prawie pięciu latach doczekali się następcy bardzo udanego modelu V800. Nowy Vantage kierowany jest zarówno do profesjonalnych zawodników jaki aktywnie trenujących sportowców, przede wszystkim biegaczy, kolarzy i triathlonistów.

Fani fińskich zegarków marki Polar po prawie pięciu latach doczekali się następcy bardzo udanego modelu V800. Nowy Vantage kierowany jest zarówno do profesjonalnych zawodników jaki aktywnie trenujących sportowców, przede wszystkim biegaczy, kolarzy i triathlonistów.

Inspirowany legendami z Zamku Książąt Mazowieckich, Cezary Zamana przygotował trasy godne kolarskich pojedynków. Zmieniające się nawierzchnie, szerokie ścieżki przechodzące w wąskie single tracki i pompowanie na interwałach – w Ciechanowie rozegra się epicka bitwa MTB.

Przez cztery dni najlepsi polscy kolarze oraz przedstawiciele 12 krajów będą rywalizować w Małopolskim Wyścigu Górskim. To już 57. edycja tej kolarskiej imprezy, cenionej za trudne trasy i wysoki sportowy poziom.

W tym roku astronomowie odkryli, jak wygląda czarna dziura – a Cezary Zamana na nowo odkrył Gwiazdę Północy. W obu przypadkach efekt jest równie pasjonujący.

Już 15 czerwca 2019 roku Maratony Rowerowe Cyklokarpaty zawitają do jednego z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych zakątków Podkarpacia: do Cisnej :)

Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia zdjęć na duże ekrany trafi „Return to Earth” – wyprodukowana przez Anthill Films, freeride'owa produkcja w której wystąpią takie gwiazdy grawitacyjnego MTB jak m.in. Brandon Semenuk, Brett Rheader czy Carson Storch.

RUSZYŁY ZAPISY NA EPICKĄ CZWÓRKĘ!!! Podejmij wyzwanie Gór Sowich !!! 14 – 17 sierpnia 2019, Bielawa

W tym roku ciężej było mi się zdecydować na start w drugiej edycji Triathlon Osiek na dystansie 1/8 IM. Powodem była niesprzyjająca pogoda, która utrzymywała się niemal przez cały miesiąc poprzedzający zawody.

W sobotę 25 maja w Niedzicy odbył się X Crosstriathlon Mocarny Zbój.

Triatlon przez wielu jest uważany jako kwintesencja sportu. Wymusza na zawodniku różnorodne umiejętności sportowe od pływania poprzez jazdę na rowerze po bieg. Opanowanie wszystkich tych trzech sportów jest zadaniem wieloletnim i stanowi dla wielu zawodników ogromne wyzwanie.

Dzień przed startem Pucharu Świata w Novym Mescie na Morave Trek pokazał światu nowego Top Fuela.

19-km pętlę w Psarach zna doskonale wielu miłośników szosowego ścigania. Już 26 maja mogą oni wrócić na interwałową trasę pod Będzinem podczas Bike Atelier Road Race, XV edycji Mistrzostw Kolarskich w Gminie Psary

Inkowie czcili góry jako chroniące bóstwa. Tych „Strażników Doliny” w inkaskim języku z rodziny keczua nazywano Apu Wamani. Ambitny projekt rowerowy w Chile – próba przemierzenia pięciu gór z tej grupy na rowerze – służył zwiększeniu świadomości historii ludzi, których już nie ma. Przyjąłem zaproszenie na zdobycie ostatniej wielkiej góry z tej wieloletniej wyprawy.

Demon prędkości z nieokiełznanym temperamentem.

Na maraton na Mazowszu i backpackingową wyprawę wzdłuż Wisły. I na co dzień.

Wystartowała 8. edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Kręć Kilometry, w której polskie miasta rywalizują o tytuł “Najbardziej Rowerowego”.

Żądni wyzwań kolarze muszą podjąć rękawicę rzuconą przez Cezarego Zamanę.Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/bikeboard/domains/bikeboard.pl/public_html/smarty/plugins/function.x_paginator.php on line 35

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/bikeboard/domains/bikeboard.pl/public_html/smarty/plugins/function.x_paginator.php on line 35
Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920