Regularny przegląd amortyzatorów i wymiana zużytych części to gwarancja ich niezawodnej pracy. Niestety, wiąże się to z dodatkowymi koszami, które nie są małe. Rock Shox postanowił częściowo ułatwić swoim klientom kwestie serwisu.

Do każdego zakupionego amortyzatora lub dampera tej marki, dołączany będzie zestaw darmowych uszczelek. Jednorazowy zakup takiego kompletu to wydatek przekraczający 100 zł. Z pewnością takie rozwiązanie okaże się dla wielu osób kuszące.

Warto jednak nadmienić, że przez okres objęty gwarancją nie wolno dokonywać samodzielnych przeglądów amortyzatora. W celu wymiany uszczelek należy udać się do renomowanego serwisu Rock Shox. Tam czeka nas spory wydatek. Serwisant może zalecić wymianę oleju i kompleksowy serwis, a to koszt 130-150 zł. Producent sam stwierdza, że jeśli „komplet uszczelek jest darmowy, to czas serwisanta już nie koniecznie”. Trudno to kwestionować, jednak dbając o dobro klienta warto również zapewnić mu dogodne warunki wymiany owych uszczelek.

Dampery objęte tą promocją: Ario, Monarch, Monarch Plus, Vivid Air.

Amortyzatory: Recon Silver, Recon Gold, Reba, SID, Revelation, Sektor, Domain, Domain Dual Crown, Lyrik, Totem, Argyle, Boxxer.

Dodano: 2012-01-09

Autor: bikeBoard (JŚ)

Tagi: amortyzacja, Rock Shox

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

ROWEROWE PREZENTY

CO ZAKŁADAĆ ZIMĄ?

Kaski 2018

Cannondale Jekyll 3
Trek Roscoe 9
Giant Anthem Advanced 29er 1