W latach pięćdziesiątych wiele zwycięstw, na torach rozsianych po całym świecie odniesiono na rowerach szosowych EDELROSE tradycyjnej marki z Bocholt. Przez ten czas EDELROSE opuścił omnium i przykuwa uwagę w miastach kolekcją stylowych modeli. Po produkowanym przed laty
EDELROSE fixie oraz komfortowym EDELROSE CityMax, ROSE Bikes wprowadza swój pierwszy model miejski EDELROSE METREA – rower zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą dotrzeć do celu szybko i stylowo.  

Nowy EDELROSE wyposażony jest w luksusową grupę Shimano Metrea Urban Sports przeznaczoną specjalnie do jazdy w mieście. W ten sposób ta retro wyścigówka łączy najwyższej klasy technologię z nutką nostalgii. Czasy, w których miejski rowerzysta musiał przerabiać swoją kolarzówkę w rower miejski minęły bezpowrotnie. EDELROSE METREA zmniejsza dystans między rasowoą kolarzówką i komfortowym rowerem miejskim – bez żadnych kompromisów! 


Nowa grupa Metrea robi wrażenie znakomitym wykończeniem jak również precyzyjną zmianą biegów, z której słynie Shimano. Pozwala to na dynamiczną jazdę także w miejskich korkach. Ponadto hamulce hydrauliczne w standardzie FlatMount zapewniają świetną modulację podczas hamowania. Koła na 50 mm stożkach uzupełniają nowoczesnych wygląd wraz 11-biegową grupą.
Ponadto kierownica „bycze rogi” w rowerze EDELROSE METREA idealnie pasuje do miejskiej jazdy: dopasowany model PRO H bar daje miejskim rowerzystom wyjątkową zwrotność prowadzenia i jest zarazem hołdem dla kolarstwa torowego. Ponadto manetki Dual-Control do zmiany biegów i hamowania pozwalają na przyjęcie wydajnej, aerodynamicznej pozycji podczas jazdy. Dźwignie hamulców i zmiany biegów są łatwo dostępne pozwalając na szybką reakcję.


Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Dodano: 2017-06-06

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Look 795 Aerolight
B'TWIN Ultra 940 CF
3T Exploro Team
Fuji Jari 1.3
Mondraker Podium Carbon R
Orbea Alma M-Pro
Scott Scale RC 700 Pro