W przyszłym roku na rynek trafi nowa, udoskonalona wersja najpopularniejszego bagażnika rowerowego na świecie - Thule ProRide. Aby uczcić ten fakt, firma Thule przygotowała limitowaną edycję nowego bagażnika, w ramach której Thule ProRide 598 dostępny jest w 10 wersjach kolorystycznych. Można go kupić tylko do 20 grudnia, wyłącznie na stronie Thuleproride.thule.com. Z zakupem warto się pospieszyć – dostępne są tylko 1942 sztuki.


Najpopularniejszy bagażnik rowerowy na świecie właśnie stał się jeszcze lepszy. Thule ProRide to idealna kombinacja wygody, stabilności i funkcjonalności – nic więc dziwnego, że model ten stał się podstawowym wyborem rowerzystów z całego świata. Nowy Thule ProRide 598 jest twórczym rozwinięciem tej docenianej konstrukcji, udoskonalonym i odświeżonym. A teraz można go kupić w limitowanej edycji, w jednej z 10 unikalnych wersji kolorystycznych. Zakup możliwy jest tylko do 20 grudnia, na stronie Thuleproride.thule.com.
„Jak uczynić najlepszy bagażnik rowerowy na świecie jeszcze lepszym? To kwestia dbałości o szczegóły. W nowym modelu ProRide 598 udoskonaliliśmy praktycznie wszystkie funkcje i elementy klasycznej wersji 591, wynosząc go na zupełnie nowy poziom” – komentuje Eric Norling, director product management w Thule.


Nowa wersja popularnego ProRide’a może przewozić rowery o wadze do 20 kg i została wyposażona w nowy system automatycznego ustawianie roweru w odpowiedniej pozycji podczas montażu (dzięki odpowiednio zaprojektowanym uchwytom na ramę oraz koło), nowy mechanizm zabezpieczania roweru (pokrętło pozwala na precyzyjne ustawienie siły dokręcenia uchwytu ramy i sygnalizuje poprawne zamontowanie) oraz opcję łatwego przełożenia bagażnika na drugą stronę dachu (bez konieczności użycia narzędzi).

Dodano: 2015-12-03

Autor: Źródło: Tabasco Media Communications

Tagi: Thule, bagażnik

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Rasowe ścigacze za 11k
Orbea Avant M30 Team
Merida Scultura 5000 Disc
Cannondale 2018: Jekyll i Trigger
7 najczęstszych błędów w treningu amatorów
Kardiologiczne badania podstawowe
44 strony przygody!