Thule prezentuje odświeżoną wersję torby sportowej

Wprowadzana na rynek w lecie 2016 r. torba Thule Chasm różni się do poprzedniego modelu zastosowaniem nowocześniejszych materiałów, rozbudowanym systemem pasków oraz wprowadzeniem nowych, jaskrawych wersji kolorystycznych.

Nowe torby z serii Thule Chasm są idealnym rozwiązaniem na każdą podróż – zarówno krótką wycieczkę, jak i długą wyprawę. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne materiałów i wyposażono w zestaw kluczowych dla komfortu użytkownika funkcji, m.in. szerokie, ułatwiające dostęp do wnętrza otwarcie, dostęp z boku oraz demontowalne, wyściełane paski. Wszystko to pozwala na komfortowe podróżowanie i zabranie ze sobą wszystkiego, co może być podczas podróży potrzebne.

Torba Thule Chasm dostępna jest w czterech wersjach, różniących się pojemnością – do wyboru są warianty 40 l (Small), 70 l (Medium), 90 l (Large) oraz 130 l (XL).

Torba Chasm zapewnia użytownikom pełną swobodę i kilka wariantów wykorzystania – można ją nosić klasycznie, na ramieniu lub użyć jej w charakterze wygodnego plecaka. Miękko wyściełane paski wyposażono w udoskonalone zatrzaski, pozwalające na ich szybkie odpinanie oraz trwałe zamocowanie gdy pozostają w użytku. Na torbie znalazły się również specjalne paski, umożliwiające dopięcie do niej dodatkowego ekwipunku lub bezpieczne zamocowanie samej torby np. do bagażnika dachowego.

Powiększone, szerokie otwarcie i boczny dostęp do komory głównej sprawiają, że Thule Chasm jest wygodna zarówno podczas pakowania, jak i sięgania po zapakowany bagaż. Zamykana na suwak boczna kieszeń oraz wewnętrzne kieszenie z siatki pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów. Co ważne, torba wykonana jest z wodoodpornego brezentu – co gwarantuje bezpieczeństwo jej zawartości i ułatwia przechowywanie (torbę można wygodnie złożyć).

Kluczowe cechy:
- Torba wykonana jest z trwałego i nieprzemakalnego brezentu, co zapewnia ochronę jej zawartości i łatwe składanie (gdy nie jest używana)
- Wygodny dostęp do wnętrza – dzięki poszerzonemu otwarciu
- Można ją nosić na trzy różne sposoby – jako plecak, torbę na ramię lub klasyczną torbę podróżną (wszystkie paski można schować, gdy nie są używane)
- Zewnętrzne paski ściągające ułatwiają uporządkowanie zawartości i chronią bagaż przed opadnięciem na dno torby gdy jest używana jako plecak
- Wewnętrzne kieszenie z siatki umożliwiają uporządkowanie zawartości
- Drobne przedmioty można wygodnie transportować w zamykanej zewnętrznej kieszeni
- Miękko wyściełane dno chroni zawartość podczas kładzenia torby na ziemi – jego wytrzymałość zwiększono poprzez zastosowanie trwałego materiału nylon 1000D.

Nowa wersja torby Thule Chasm trafi na rynek w sierpniu 2016 r.

Dodano: 2016-07-20

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Rasowe ścigacze za 11k
Orbea Avant M30 Team
Merida Scultura 5000 Disc
Cannondale 2018: Jekyll i Trigger
7 najczęstszych błędów w treningu amatorów
Kardiologiczne badania podstawowe
44 strony przygody!